Domů>Jak na hubnutí
Mnoho lidí vždy bylo, je a bude nespokojených se svou váhou. Zvláště po vánočních svátcích, kdy není snadné odolat množství dobrého jídla má spousta lidí potřebu udělat něco se svou váhou. Častá je také touha zhubnout tzv. do plavek. Jaké jsou nejúčinnější způsoby jak snížit svou váhu, abychom znovu nepřibrali nebo si dokonce nepoškodili své zdraví? Asi základním pravidlem, které je třeba mít na vědomí je skutečnost, že nestačí jen držet diety, ale kromě změny jídelníčku je potřeba také mít dostatek pohybu. Je mnohem lepší a zdravější, když budeme jíst celkem běžná jídla, ale přitom hodně sportovat, než nejíst skoro vůbec ale zároveň se příliš nehýbat. Při dostatečném množství pohybu tak nemusíme ani dělat příliš velké změny ve stravování a i tak můžeme pomalu hubnout. Můžeme samozřejmě zkusit různé diety, ale zhubnout se dá i bez nich. Velmi nebezpečné jsou pak různé prášky na hubnutí. Pro mnoho lidí je to lákavá možnost, jak snadno a bezpracně snížit svoji váhu, ale tyto léky mohou mít různé vedlejší účinky a mohou i trvale poškodit zdraví. Jedním z takových medikamentů je Adipex Retard, který mnoho lidí nabízí např. na internetu. Tento lék je sice velmi účinný na hubnutí, ale je opravdu nebezpečný. Proto je vždy nutné případné užívání  těchto léků předem konzultovat s lékařem, a pokud je nepředepíše nebo nedoporučí, pak je nekupovat. Ideálním, i když pro mnohé ne zrovna snadným řešením je pak kombinace zdravého jídelníčku, obsahujícího množství ovoce a zeleniny s pravidelným pohybem, ať už se jedná o chůzi, běhání, sportovní aktivity nebo třeba posilování. Pokud si nevíme rady, co je pro nás nejlepší, tak se vyplatí návštěva dietologa nebo nutričního terapeuta, který nám odborně a kvalifikovaně poradí a vypracuje pro nás plán, jak změnit životní styl a díky tomu i snížit svou váhu. 

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Kolik je vám let?

18-30

36%

30-40

32%

40-50

33%

Hlasovalo: 4183 uživatelů

Jízdní kola, cyklistické a sportovního vybavení a doplňky. Fletxor je účinnou pomocí při artróze. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Kvalitní, levné sacharidy a gainery nabízí e-shop Sacharidy-proteiny.cz.

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Kvalitní a levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace